Editese meeskond

Silver Knäzev

Silver Knäzev

tegevjuht

Olen Editeses olnud selle loomisest 2008. aastast, sellega koos kasvanud ja arenenud. Elektrivõrkude arendajana alguse saanud karjäär sai jätku projekteerijana. See võimaldab tänasel päeval olla lahenduste looja tellijatele ja teadmiste edasiandja kolleegidele. Elektroenergeetika alane magistriharidus ja A-klassi pädevustunnistus annavad õiguse projekteerida ja olla vastutav mis tahes näitajatega elektripaigaldistes. Oma valitud eriala kõrval köidavad mind enim sport, muusika ja elukestev õpe.

Jonas Põlluveer

Jonas Põlluveer

välisvõrkude valdkonna juht

Mina alustasin Editeses 2015. aasta suvel. Peamiselt tegelen välisvõrkude projekteerimisega, kuhu kuuluvad ka kesk- ja madalpinge välisvõrkude ning välisvalgustuse ja sidevarustuse projektide koostamine. Editeses võlub mind vastutus ja vabadus, mistõttu saan oma aega ise planeerida. Väikeses ambitsioonikas ettevõttes töötamise võludeks on võimalus algusest lõpuni tegeleda suurte ja huvitavate projektidega nagu Gonsiori tänavavalgustuse rekonstrueerimine ja Balti jaama turuhoone keskpingel liitumine. Lisaks vabadusele on oluline minu jaoks nooruslik meeskond, kellega saab ka töövälisel ajal koos aega veeta. Valgustus- ja elektriprojektide vahepeal meeldib mulle aga olla kursis investeerimismaailmas toimuvaga ja kossu mängida.

Ats Kukk

Ats Kukk

projekteerija

Editesega liitudes olid minu põhilised eesmärgid enesearendamine nii erialaselt kui ka inimesena. Tänu siinsete töötajate kogemustele, teadmistele ning avatusele on see õige motivatsiooniga inimesele erakordselt lihtsaks tehtud. Editeses meeldib mulle samuti pakutavate tööde mitmekesisus, mis aitab tööpäevi värskete ja huvitavatena hoida. Kuigi tegu on väikese ettevõttega, omatakse uuenduslikku meelt, et erinevaid tööprotsesse ja toiminguid kiiremaks ning efektiivsemaks muuta.

Jax

Johann-Jakob Nurm

elektriinsener

Elektriinsener

Sina

elektriinsener

 

 

 

Ootame enda meeskonda elektriinseneri.

Loe lähemalt https://www.edites.eu/tule-tiimi