Editese meeskond

Silver Knäzev

Silver Knäzev

tegevjuht

Olen Editeses olnud selle loomisest 2008. aastast, sellega koos kasvanud ja arenenud. Elektrivõrkude arendajana alguse saanud karjäär sai jätku projekteerijana. See võimaldab tänasel päeval olla lahenduste looja tellijatele ja teadmiste edasiandja kolleegidele. Elektroenergeetika alane magistriharidus ja A-klassi pädevustunnistus annavad õiguse projekteerida ja olla vastutav mis tahes näitajatega elektripaigaldistes. Oma valitud eriala kõrval köidavad mind enim sport, muusika ja elukestev õpe.

Jonas Põlluveer

Jonas Põlluveer

välisvõrkude valdkonna juht

Mina alustasin Editeses 2015. aasta suvel. Peamiselt tegelen välisvõrkude projekteerimisega, kuhu kuuluvad ka kesk- ja madalpinge välisvõrkude ning välisvalgustuse ja sidevarustuse projektide koostamine. Editeses võlub mind vastutus ja vabadus, mistõttu saan oma aega ise planeerida. Väikeses ambitsioonikas ettevõttes töötamise võludeks on võimalus algusest lõpuni tegeleda suurte ja huvitavate projektidega nagu Gonsiori tänavavalgustuse rekonstrueerimine ja Balti jaama turuhoone keskpingel liitumine. Lisaks vabadusele on oluline minu jaoks nooruslik meeskond, kellega saab ka töövälisel ajal koos aega veeta. Valgustus- ja elektriprojektide vahepeal meeldib mulle aga olla kursis investeerimismaailmas toimuvaga ja kossu mängida.

Ats Kukk

Ats Kukk

projekteerija

Editesega liitudes olid minu põhilised eesmärgid enesearendamine nii erialaselt kui ka inimesena. Tänu siinsete töötajate kogemustele, teadmistele ning avatusele on see õige motivatsiooniga inimesele erakordselt lihtsaks tehtud. Editeses meeldib mulle samuti pakutavate tööde mitmekesisus, mis aitab tööpäevi värskete ja huvitavatena hoida. Kuigi tegu on väikese ettevõttega, omatakse uuenduslikku meelt, et erinevaid tööprotsesse ja toiminguid kiiremaks ning efektiivsemaks muuta.

Jekaterina

Jekaterina Fomina

elektriinsener

Armastan oma tööd ja eriala ning Editeses on mul võimalik nautida projektide mitmekesisust. Saan tegeleda alates sidevarustusest ja huvitavatest üle Eesti asuvatest valgustusprojektidest kuni keskpinge alajaamade ja välisvõrkude projektideni. Editeses on mul alati abiks armsad kolleegid, kes toetavad oma kogemustega, töökire ja ambitsioonikusega. Koos Editese meeskonnaga on minu eesmärk pakkuda kvaliteetseid ja tähtajaks valmivaid projekte, et täita meie klientide ootused.

Elektriinsener

Sina

elektriinsener

 

 

 

Ootame enda meeskonda elektriinseneri.

Loe lähemalt https://www.edites.eu/tule-tiimi

Marko Kuusik

Marko Kuusik

valgustusdisainer, valgustuse valdkonna koostööpartner

Valgustus on minu kirg ja olen pühendunud Eesti professionaalse valgustuskultuuri edendamisele. Minu missiooniks on tõsta elukeskkonna kvaliteeti läbi mõtestatud ja tervikliku valgustuse. Tegelen valgustusdisaini ja arhitektuursete valgustusprojektide koostamisega, misläbi soovin klientidele pakkuda parimat valgustuslahendust nii sise- kui ka välisruumis.