Editese meeskond

Tule tööle Editesse!

Editese meeskond rõhub oma töös kvaliteedile. See on tunnus, mille järgi kliendid meid tunnevad ja soovitavad ka teistele!

Läheneme tellija vajadustele personaalselt. Ühtse meeskonnana pingutame selle nimel, et koostöös valmiks parim lahendus.

 

Tule ja teeme koos põnevaid projekte!

 

Mille poolest on Editeses vägev töötada?

Follow through

Follow through

Editeses usume, et järjekindluses ja alustatud tegevuste lõpule viimises peitub edu võti. Lisaks suurelt unistamisele teeme igapäev vähemalt ühe ekstra sammu, et oma unistused ellu viia.

 

Toetav keskkond

Toetav keskkond

Jagatud teadmised, nipid ja nõksud, et tööd kiiremalt ja efektiivsemalt teha kuulub meie igapäeva juurde. Editese juhtimisstrateegia arvestab nii kogu meeskonnaga ühiselt kui ka töötajate isiklike soovide ja eesmärkidega.

 

Kasvupotentsiaal

Kasvav ettevõte

Editese meeskonnatöö tulemusena kasvab meie kliendibaas iga aastaga. Usaldusväärse partnerina on tellijatega koostöö esimesest projektist kestma jäänud ning soovitustena juurde lisandunud uusi.

 

tiim

Koostöö

Kvaliteetse töö kindlustab koostöö. Ühtset meeskonnavaimu kasvatame noolemängus ja koos lõunatades. Kord kvartalis võtame tiimina ette mõne lõbusa tegevuse väljaspool kontorit.

smile

Igaühel on oluline roll

Väikse ettevõttena on iga tiimiliige Editese jaoks oluline. Koos pannakse paika ettevõtte tegevusi ja eesmärke ning koos nende poole ka liigutakse. Sinulgi on võimalus oma panusega muuta meie käekäiku!

 

Tule meile

Nii, et...

... vaata üle allpool toodud pakkumised, küsi soovi korral lisaküsimused ja saada oma CV.

Pakkumised: vabad töökohad

 
Jonas

"Siin töötades ma näen, kuidas minu panus mõjutab firma käekäiku. Tunnen end siin ettevõttes vajalikuna. Mulle meeldib, et mulle on usaldatud suuri ja tähtsaid projekte."

 

Jonas, projektijuht
Kas tead, kust pärineb nimi “Edites”?
Firma nimi on inspireeritud kahe elektriajastu suurtegija nimest: T. A. Edison ja N. Tesla.
Vabad töökohad

Sinu uus töökoht pakub Sulle põnevaid projekte üle Eesti, karjäärivõimalust projekteerijast valdkonnajuhiks ja võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus. Sinu uue töökohaga kaasneb vastutulelik töögraafik, erialased koolitused ja hea sissetulek. Sinu uus töökoht ootab Sinult head tehnilist taipu, meeskonnavaimu, erialaste programmide oskust ja varasemat töökogemust.

 

Edites otsib elektriinseneri!

Nutikad elektriinsenerid on meile alati teretulnud. Kui meil pole hetkel Sulle sobivat tööpakkumist, aga sooviksid Editeses töötada, siis palun saada oma CV ja ametikoha soov aadressile info@edites.eu